1. Головна
  2. Кіт у чоботях – усі мультфільми
selection background

Кіт у чоботях – усі мультфільми

"Кіт у чоботях" - це франшиза, яка походить від однойменного персонажа серії фільмів "Шрек". Персонаж, озвучений Антоніо Бандерасом, є харизматичним і вправним котячим фехтувальником, відомим своєю дотепністю і чарівністю. Франшиза включає в себе спін-офф "Кіт у чоботях" (2011), який досліджує передісторію Пуса та його пригоди до зустрічі зі Шреком. Фільм заглиблюється в теми дружби, честі та спокути, коли Кіт об'єднується з Кітті Софтпауз (озвучена Сальмою Хайєк) та Шалтаєм-Болтаєм (озвучений Заком Галіфіанакісом), щоб викрасти Золотого Гусака у сумнозвісних злодіїв Джека та Джилл. Франшиза також включає оригінальний серіал Netflix під назвою "Пригоди Кота в чоботях", який розповідає про те, як Кіт захищає місто Сан-Лоренцо від різних загроз, виконуючи захоплюючі квести.

Цікаві факти про персонажа Кіт у чоботях

  • Кіт у чоботях, улюблений персонаж франшизи про Шрека, має захоплюючу історію, що сягає корінням у казки та фольклор. Хитрий і хоробрий котик з'явився ще в італійських казках 17-го століття.
  • Величезна популярність "Кота в чоботях" призвела до того, що у 2011 році було знято спеціальний спін-офф. Цей фільм запрошує глядачів у захоплюючу пригоду, заглиблюючись у передісторію кота та надаючи більше інформації про його світ.
  • У фільмі Девіда Фінчера "Бійцівський клуб" перші два правила "Бійцівського клубу" ідентичні: "Не говорити про Бійцівський клуб". Цю концепцію з жартом запозичили герої мультфільму Кіт і Шалтай-Болтай для свого власного клубу, де правила звучать так: "Перше правило - не говорити про Бобовий клуб. Друге правило - ніколи не говорити про Бобовий клуб".
  • За мотивами мультсеріалу "Кіт у чоботях" була розроблена і випущена версія популярної комп'ютерної гри " Fruit Ninja".
  • Знакові сцени, в яких Кіт у чоботях використовує свої благальні очі, віддають данину поваги відомому дитячому ілюстратору Жиге та його серії плакатів "Пітті Кітті" 1960-х років.

Актори

Актори:

Антоніо Бандерас
Антоніо Бандерас Кіт у чоботях (озвучка) 63 роки
Сальма Хайєк Піно
Сальма Хайєк Піно Kitty Softpaws (голос) 57 років
Зак Галіфіанакіс
Зак Галіфіанакіс Humpty Dumpty (голос) 54 роки
Харві Гільєн
Харві Гільєн Perrito (голос) 34 роки
Вагнер Моура
Вагнер Моура Wolf (голос) 48 років
Біллі Боб Торнтон
Біллі Боб Торнтон Джек (голос) 68 років
Емі Седаріс
Емі Седаріс Джилл (голос) 63 роки
Флоренс П'ю
Флоренс П'ю Goldilocks (голос) 28 років
Олівія Колман
Олівія Колман Mama Bear (голос) 50 років
Констанс Марі
Констанс Марі Imelda (голос) 58 років
Рей Вінстон
Рей Вінстон Papa Bear (голос) 67 років
Майк Мітчелл
Майк Мітчелл Andy Beanstalk (голос) 53 роки
Самсон Кайо
Самсон Кайо Baby Bear (голос) 33 роки
Гільєрмо дель Торо
Гільєрмо дель Торо Comandante / Hombre del bigote (голос) 59 років
Джон Мулані
Джон Мулані Джек Хорнер (голос) 41 рік
Конрад Вернон
Конрад Вернон Raoul / Soldier (голос) 56 років
Показати всіх