1. Головна
  2. Підбірки
  3. ⌛ Фільми про петлю часу

⌛ Фільми про петлю часу

Підбірка найкращих гостросюжетних фільмів, де головні герої волею випадку потрапляють у часову петлю і опиняються у вихорі незрозумілих подій, не маючи змоги знайти вихід з лабіринту часу. Годинниковий портал затягує героїв у своє заплутане павутиння. Лише найбезстрашніші, найспритніші та найвідважніші з них зможуть вирватися з тонких, але підступних ланцюжків перешкод, що мишоловками підстерігають на кожному кроці.


Фільми цієї категорії неймовірно захоплюють, адже передбачити фінал майже неможливо. Інтригуючий сюжет захоплює увагу глядача від початку і до самого кінця, постійно інтригуючи і тримаючи в напрузі. Такі фільми викликають не лише жвавий інтерес, але й безмежне захоплення як сценарієм, так і сильною грою акторів.

Серіал 'Зависнути у Палм-Спрінгз' постер
7.40
Романтична комедія з лауреатом премії "Золотий глобус" Енді Сембергом і Крістін Міліоті.
Серіал 'Проект "Альманах" / Континуум' постер
6.30
Девід знаходить запис сімейного свята, на якому він бачить дорослу версію себе. Пізніше він та його друзі знаходять креслення справжньої машини часу і успішно будують її.
Серіал 'Інтерстеллар' постер
8.70
Інтерстеллар
Interstellar
2014 рік
Фантастична картина Крістофера Нолана «Інтерстеллар» — це історія про космічні пошуки, героїзм і справжню дружбу. В основі сюжету – пошук нового будинку для землян.
Серіал 'Призначення' постер
7.40
Призначення
Predestination
2014 рік
У своєму останньому завданні в якості Темпорального Агента мандрівник у часі сповнений рішучості затримати невловимого злочинця, який постійно вислизає з його рук.
Серіал 'На межі майбутнього' постер
7.90
У фантастичному бойовику "На межі майбутнього" солдат потрапляє у часову петлю, переживаючи той самий день інопланетного вторгнення, коли він стає останньою надією людства на виживання.
Серіал 'Помилка часу' постер
6.50
Науково-фантастичний трилер, де троє друзів знаходять таємничу камеру, яка робить знімки на 24 години в майбутнє, що приводить їх у небезпечну павутину таємниць і наслідків.
Серіал 'Зв'язок' постер
7.20
Зв'язок
Coherence
2013 рік
Проліт комети порушує реальність під час званої вечері, спричиняючи дивні явища. Напруга зростає, коли гості стикаються з альтернативними часовими лініями і наслідками свого вибору.
Серіал 'Петля часу' постер
7.40
Найманий вбивця ліквідує цілі, відправлені в минуле, але все ускладнюється, коли він стикається зі своїм майбутнім "я".
Серіал 'Початковий код' постер
7.50
Науково-фантастичний фільм, в якому капітан армії повинен знову і знову пережити останні 8 хвилин вибуху поїзда, щоб виявити винуватця і запобігти більшій катастрофі.
Серіал 'Початок' постер
8.80
Початок
Inception
2010 рік
«Початок» – фантастичний трилер, автором сценарію, продюсером та режисером у якому є Крістофер Нолан.
Серіал 'Трикутник' постер
6.90
Трикутник
Triangle
2009 рік
Група друзів застрягли на таємничому океанському лайнері. У пастці часової петлі вони стикаються з моторошними подіями та невпинним переслідувачем.
Серіал 'Ефект метелика 2' постер
4.50
Ефект метелика 2
The Butterfly Effect 2
2006 рік
Нік Ларсон, володіючи здатністю подорожувати в часі за допомогою фотографій, намагається врятувати близьких від смертельної аварії. Проте зміна минулого призводить до непередбачуваних наслідків.
Серіал 'Піджак' постер
7.10
Піджак
The Jacket
2005 рік
Травмований ветеран Джек Старкс проходить експериментальне лікування, яке призводить до видіння, схожого на подорож у часі, що пов'язує його з таємничою молодою жінкою на ім'я Джекі.
Серіал 'Ефект метелика' постер
7.60
Ефект метелика
The Butterfly Effect
2004 рік
Здатність Евана впливати на минуле обертається катастрофою, коли він мандрує альтернативними реальностями, стикаючись із непередбачуваними наслідками зміни історії.
Серіал 'Провал у часі' постер
6.20
Потрапивши в пастку насильства, Карен активує машину часу після втечі від Френка. Вона намагається змінити події, але все тільки погіршується.
Серіал 'Дванадцять мавп / 12 мавп' постер
8.00
Джеймса Коула, в'язня з 2035 року, відправляють у минуле, щоб знайти джерело вірусу, який вбив більшу частину людства.
Серіал 'День Бабака' постер
8.00
День Бабака
Groundhog Day
1993 рік
Романтична комедія з елементами фантастики і філософським підтекстом, знята за мотивами новели Денні Рубіна.