1. Головна
  2. Підбірки
  3. 🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір

🕙 Найкращі міні-серіали на один вечір

Міні-серіали мають дві очевидні переваги. Перша досить очевидна - весь серіал можна переглянути за вихідні, або навіть за один вечір. Друга перевага полягає в тому, що творці не змушені продовжувати сюжетну лінію в наступному сезоні з комерційних міркувань. У цьому форматі є лише один фінал, без продовжень, що дозволяє досягти максимальної напруги, одкровень і катарсису наприкінці єдиного сезону. Глядачі отримують повну винагороду, не витримуючи затяжного темпу заздалегідь визначеної кількості епізодів, щоб потім дізнатися, що розв'язку доведеться чекати ще довго - наступного року або й пізніше.


Іноді міні-серіали виявляються настільки успішними, що їх продовжують на другий сезон (хоча це трапляється рідко). Повторити успіх першого сезону не завжди вдається, але зрозуміло, що творці хотіли б отримати вигоду з успішного проекту.

Серіал 'САС: Герої пройдисвіти / САС: Невідомі герої' постер
8.10
1 сезон 4 серія
У 1941 році британські війська відступають у Північній Африці, коли Роммель просувається до Єгипту. Британські лейтенанти Девід Стірлінг, Джок Льюс і Педді Мейн розробляють план створення підрозділу, який діятиме в тилу ворога, атакуючи найважливіші об'єкти, такі як аеродроми та склади постачання.
Сезон:
1
Серіал 'Справжній детектив' постер
8.9
4 сезон 6 серія
У віддаленому сільському районі штату Луїзіана, у 1995 року відбувається дивне вбивство дівчини. Через сімнадцять років після цього, справу про вбивство повторно відкривають, оскільки виявлено труп іншої дівчини, яка померла за схожих обставин.
Сезон:
1
2
3
4
Серіал 'Добрі передвісники' постер
8.00
2 сезон 6 серія
Серіал «Добрі передвісники» - це історія про ангела Азірафеля (Майкл Шин) і демона Кроулі (Девід Тенант), які живуть на землі з самого її створення і, незважаючи на свою повну протилежність, встигли зблизитися та звикнути до «людського» способу життя.
Сезон:
1
2
Серіал 'Сварка' постер
8
1 сезон 10 серія
Сварка
Beef
2023 рік
У центрі сюжету опиняються двоє незнайомців, які дозволяють інциденту, пов'язаному з агресивною поведінкою на дорозі, проникнути в їхні життя.
Сезон:
1
Серіал 'Останні з нас' постер
8.7
1 сезон 10 серія
Останні з нас
The Last of Us
2023 рік
Джоель та 14-ти річна дівчинка Еллі подорожують пост-апокаліптичною Америкою, яку охопила пандемія і тепер уся її територія охоплена зомбі, мародерами та канібалами.
Сезон:
1
Серіал 'Дамер - Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера' постер
7.90
1 сезон 10 серія (Завершений)
Джеффрі Дамер є сумнозвісною особистістю, нелюдські вчинки якого шокували широку громадськість. За три роки він встиг розправитися з майже двома десятками хлопців та чоловіків.
Сезон:
1
Серіал 'Список смертників' постер
7.90
1 сезон 8 серія
Список смертників
The Terminal List
2022 рік
Під час виконання спеціального завдання, у засідці помирає весь загін «військово-морських котиків». В живих залишився лише лейтенант загону – Джейс Ріс.
Сезон:
1
Серіал 'Буде боляче' постер
8.4
1 сезон 7 серія (Завершений)
Буде боляче
This Is Going to Hurt
2022 рік
Серіал розповідає про роботу лікаря, який безупинно працює в пологовому відділенні на благо пацієнтів, та щодня стикається з різноманітними складними моментами, радістю та проблемами.
Сезон:
1
Серіал 'Сцени з подружнього життя' постер
8.10
1 сезон 5 серія (Завершений)
Серіал розповідає історію Маріанни та Йохана, типове подружжя середнього класу, які одружені десять років і переживають важкий період у своїх стосунках.
Сезон:
1
Серіал 'Гра в кальмара' постер
8.00
1 сезон 9 серія
Гра в кальмара
Ojing-eo geim
2021 рік
Серіал розгортається навколо Сон Гі Хуна, розлученого шофера з боргами, якого запрошують зіграти в серію дитячих ігор, щоб отримати шанс заробити великий грошовий приз. Коли він приймає пропозицію, його везуть у невідоме місце, де він опиняється серед 455 інших гравців, які також глибоко в боргах.
Сезон:
1
Серіал 'Північні води' постер
7.6
1 сезон 5 серія (Завершений)
Північні води
The North Water
2021 рік
За сюжетом однойменного роману в середині дев'ятнадцятого століття військовий хірург, який втік з британської армії, змушений вирушити в китобійну експедицію до Північного полярного кола.
Сезон:
1
Серіал 'Мейр з Істтауна' постер
8.4
1 сезон 7 серія (Завершений)
Детектив Мейр Шіен (Кейт Уінслет) розслідує вбивство, що сталося у невеликому пенсільванському містечку, одночасно намагаючись справитися з проблемами в особистому житті.
Сезон:
1
Серіал 'Ферзевий гамбіт / Гамбіт королеви' постер
8.50
1 сезон 7 серія (Завершений)
Ферзевий ґамбіт– драматичний серіал 2020 року від платформи Netflix. Це нетривіальна історія, що порушує безліч гострих соціальних проблем — зокрема, фемінізму та залежностей.
Сезон:
1
Серіал 'Захищаючи Джейкоба' постер
7.80
1 сезон 8 серія (Завершений)
У парку одного з районів Бостону стається жорстоке вбивство. Головних підозрюваний - друг та однокласник убитого школяра, син помічника прокурора округу Джейкоб. Батько намагається захистити сина, але усі факти свідчать проти нього.
Сезон:
1
Серіал 'Голлівуд' постер
7.5
1 сезон 7 серія (Завершений)
Голлівуд
Hollywood
2020 рік
У центрі розповіді - юні актори, сценаристи і режисери, які в повоєнний час намагаються домогтися успіхів в індустрії створення фільмів.
Сезон:
1
Серіал 'Неортодоксальна' постер
8
1 сезон 4 серія (Завершений)
Неортодоксальна
Unorthodox
2020 рік
Дев'ятнадцятирічна Есті, яка живе в Бруклінській громаді ортодоксальних євреїв, тікає від релігійного ув'язнення та свого чоловіка до Берліну, щоб жити вільним життям.
Сезон:
1
Серіал 'Аутсайдер' постер
7.60
1 сезон 10 серія (Завершений)
Аутсайдер
The Outsider
2020 рік
В невеликому містечку Оклахоми знаходять понівечений труп хлопчика. Детектив Ральф Андерсон, який прибув на місце злочину, шокований побаченим, особливо, коли дізнається, що це звірство вчинила не тварина.
Сезон:
1
Серіал 'Велика маленька брехня' постер
8.4
2 сезон 7 серія (Завершений)
У невеликому каліфорнійському містечку Монтерей, під час шкільного балу, де зібралися діти та батьки, стається вбивство. У центрі розслідування знаходяться п’ять матерів, діти яких навчаються в одному класі.
Сезон:
1
2
Серіал 'Чорнобиль' постер
9.30
1 сезон 5 серія (Завершений)
26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції в Україні (Радянський Союз) стався потужний вибух, який спричинив викиди радіоактивного забруднення на всю Білорусь, Росію та Україну, аж до Скандинавії та Західної Європи.
Сезон:
1
Серіал 'Пастка-22' постер
7.7
1 сезон 6 серія (Завершений)
Пастка-22
Catch-22
2019 рік
Міні-серіал з однойменного сатиричного роману Джозефа Хеллера 1961 року.
Сезон:
1
Серіал 'Вейн' постер
8.3
1 сезон 10 серія
Історія про 16-річного підлітка з Броктона, штат Массачусетс, якому перед смертю батько залишає золотистий Pontiac TransAm 1979 року випуску.
Сезон:
1
Серіал 'Привиди будинку на пагорбі' постер
8.5
1 сезон 10 серія (Завершений)
Привиди будинку на пагорбі
The Haunting of Hill House
2018 рік
Сюжет серіалу заснований на класичному романі жахів письменниці Шерлі Джексон, що вийшов 1959 року.
Сезон:
1
Серіал 'Маніяк' постер
7.6
1 сезон 10 серія (Завершений)
Маніяк
Maniac
2018 рік
Оуен та Енні, беруть участь у таємничих фармацевтичних випробуваннях, мандруючи альтернативними реальностями, щоб протистояти своїм минулим травмам і знайти спокуту.
Сезон:
1
Серіал 'Патрік Мелроуз' постер
8
1 сезон 5 серія (Завершений)
Патрік Мелроуз
Patrick Melrose
2018 рік
Історія плейбоя Патріка Мелроуза починається з випробувань насильством у дитинстві, що призвело його до проблем з алкоголем і наркотиками в молодому віці. Але він зміг перебороти героїнову залежність, знайти сім'ю і стати батьком.
Сезон:
1
Серіал 'Вейко' постер
7.90
1 сезон 6 серія (Завершений)
1993 року в техаській глибинці живуть сектанти з організації «Гілка Давидова». Вони вірять у швидкий кінець світу і тому запасаються зброєю, вербують прихильників і читають Біблію.
Сезон:
1
Серіал 'Молодий Папа' постер
8.30
1 сезон 10 серія (Завершений)
Молодий Папа
The Young Pope
2016 рік
Ленні Белардо – американець італійського походження, якого обрали Папою Римським Пієм XIII. Він став наймолодшим Папою за всю історію завдяки махінаціям кардиналів, які хотіли з його допомогою взяти владу у свої руки.
Сезон:
1
Серіал 'Одного разу вночі' постер
8.40
1 сезон 8 серія (Завершений)
Після нічної гулянки з жінкою, з якою він познайомився, чоловік прокидається з похмурим відкриттям: вона була смертельно поранена ножем. Шокований і дезорієнтований, він незабаром дізнається, що його звинувачують у її вбивстві.
Сезон:
1
Серіал '11.22.63' постер
8.1
1 сезон 8 серія (Завершений)
11.22.63
11.22.63
2016 рік
Джейк Еппінг отримав можливість змінити минуле, вирушає в 1960 рік і починає стеження за Лі Харві Освальдом , адже саме у запобіганні вбивству Кеннеді гість з майбутнього бачить шанс змінити світ на краще.
Сезон:
1
Серіал 'Нічний адміністратор' постер
8
1 сезон 8 серія
Американсько-британський міні-серіал з Томом Хіддлстоном, Г'ю Лорі, Олівією Колман, Томом Голландером і Елізабет Дебікі в головних ролях, поставлений за однойменним романом Джона ле Карре
Сезон:
1
Серіал 'Олівія Кіттерідж / Що знає Олівія?' постер
8.30
1 сезон 4 серія (Завершений)
Історія розгортається в маленькому містечку в штаті Мен навколо складної та їдкої Олівії Кіттерідж (Френсіс Макдорманд).
Сезон:
1
Серіал 'Тихий океан' постер
8.30
1 сезон 10 серія (Завершений)
Тихий океан
The Pacific
2022 рік
Американський військовий серіал про Другу світову війну, створений на основі мемуарів морських піхотинців США , які билися у боях на Тихому океані під час Другої світової війни.
Сезон:
1
Серіал 'Покоління вбивць' постер
8.5
1 сезон 7 серія (Завершений)
Серіал розповідає про досвід цих морських піхотинців, які долають труднощі на початковому етапі війни в Іраку.
Сезон:
1
Серіал 'Брати по зброї' постер
9.4
1 сезон 10 серія (Завершений)
Брати по зброї
Band of Brothers
2001 рік
Брати по зброї - серіал на військову тематику, який розповість історію одного парашутно-десантного полку штурмової дивізії США, що приймала участь в операції висадки у Нормандії під час Другої світової війни.
Сезон:
1