1. Головна
  2. Підбірки
  3. 📼 Найкращі олдскульні фільми для підлітків (90-ті - початок 2000-х)

📼 Найкращі олдскульні фільми для підлітків (90-ті - початок 2000-х)

Фільми з цієї добірки зосереджені на питаннях, важливих для кожного підлітка чи молодої людини. До збірки увійшли як популярні касові хіти, так і маловідомі перлини. Ці фільми захоплять юних глядачів і нагадають дорослим, що означає бути молодими.

Головні герої - учні середніх шкіл, коледжів та університетів. Вони різні за характером - успішні студенти та спортсмени, об'єкт загальної любові або замкнуті вигнанці.

Ці фільми відображають значущі події в житті юнаків та дівчат: навчання та вибір професії, спортивні змагання, конкурси краси, черлідинг, серфінг, концерти аматорських рок-гуртів. І, звичайно ж, вони досліджують перше кохання, його значення та наслідки. Вони показують молодих героїв, які не здаються, долають перешкоди та йдуть за своїми пристрастями.


Серіал 'Кадет Келлі' постер
5.50
Кадет Келлі
Cadet Kelly
2002 рік
Оригінальний фільм каналу Disney з Гіларі Дафф у головній ролі Келлі Коллінз, вільнодумного підлітка, чиє життя перевертається з ніг на голову, коли її мати виходить заміж за військового офіцера.
Серіал 'Перехрестя' постер
3.8
Перехрестя
Crossroads
2002 рік
Молода жінка на життєвому роздоріжжі відчуває потяг до трьох дуже різних чоловіків.
Серіал 'Поспішай кохати / Пам'ятна прогулянка / Пообіцяй, що не закохаєшся...' постер
7.3
Долі двох старшокласників Лендона і Джеймі переплітаються що призводить до трансформаційного кохання.
Серіал 'Щоденники принцеси' постер
6.40
Міа Термополіс дізнається, що вона принцеса, і вчиться орієнтуватися в королівському житті за допомогою своєї бабусі.
Серіал 'Білявка в законі / Блондинка в законі' постер
6.50
Ель Вудс, каліфорнійська модниця, вступає до Гарвардської школи права, щоб повернути свого колишнього, Ворнера.
Серіал 'Міс Конгеніальність' постер
6.30
Грейсі Гарт, агент ФБР, працює під прикриттям як учасниця конкурсу краси. З допомогою тренера Віктора Меллінга вона перетворюється на "Грейсі Лу Фрібуш", врівноважену королеву краси.
Серіал 'Заводила / Досягни успіху' постер
6.10
Коли Торренс Шипмен стає капітаном команди підтримки "Торос", вона повинна створити переможну програму і протистояти суперникам "Кловер" на чолі з Ісідою.
Серіал 'Бар «Бридкий Койот»' постер
5.70
Вайолет Сенфорд, поетеса-початківець, сміливо долає випробування Нью-Йорка - страх сцени, грошові проблеми, жорстоку індустрію.
Серіал 'Американський пиріг' постер
7.00
Комедія про дорослішання чотирьох друзів-старшокласників, які укладають угоду втратити цноту до випускного вечора.
Серіал 'Нецілована' постер
6.00
Нецілована
Never Been Kissed
1999 рік
Джозі, соціально незграбна журналістка, стикається з унікальним викликом: працювати під прикриттям як старшокласник. Орієнтуючись у підлітковій динаміці, вона випробовує свою дотепність і рішучість.
Серіал '10 причин моєї ненависті' постер
7.30
Новачок Кемерон залучає поганого хлопця Патріка до залицяння до непокірної Кет, що дозволяє йому зустрічатися з популярною молодшою сестрою Кет, Б'янкою.
Серіал 'Вибух з минулого' постер
6.70
У 1962 році вчений Келвін Веббер ховає свою сім'ю в бункері, прийнявши авіакатастрофу за ядерну війну. Протягом 35 років вони живуть в ізоляції, виховуючи свого сина Адама на цінностях 60-х років.
Серіал 'Це все вона' постер
5.90
Перед Заком Сайлером, популярним серцеїдом старшокласником, стоїть завдання: перетворити сором'язливу Лейні Боггс на королеву випускного балу.
Серіал 'Домашній арешт' постер
5.80
Відчайдушно намагаючись врятувати шлюб своїх батьків, Гровер, Стейсі та друзі замикають їх у підвалі. Поки батьки намагаються врятуватися втечею, починається хаос.
Серіал 'Матільда' постер
7.00
Матильда - надзвичайно обдарована дитина, але її батьки залишаються байдужими, не розпізнаючи її таланту.
Серіал 'Джуманджі' постер
7.10
Знаменитий фантастичний фільм режисера Джо Джонстона.
Серіал 'Безголові / Дурноголові / Нетямущі' постер
6.90
У Беверлі-Гіллз Шер Горовіц грає роль свахи, але стикається з неприємностями через свою необізнаність. Вона допомагає новій студентці Тай, але її плани обертаються проти неї.
Серіал 'Міссіс Даутфайр' постер
7.10
Згорьований розлученням актор Деніел стає нянею місіс Даутфайр, щоб бути ближче до своїх дітей. Балансування між двома життями приносить кумедні виклики та зворушливі моменти.