1. Головна
  2. Підбірки
  3. 🎀 Пристрасні та несамовиті фільми про кохання

🎀 Пристрасні та несамовиті фільми про кохання

Питання про те, як і через які хімічні процеси виникає кохання, завжди буде предметом дискусій. Це тому, що кохання відбувається по-різному для кожного, що унеможливлює підведення його під єдину формулу. Якби це було так просто, життя було б набагато менш цікавим. Щастя не можна спланувати, за нього треба боротися, і ця боротьба часто вимагає великих жертв.

Закоханим іноді доводиться багато від чого відмовлятися або робити щось зовсім невластиве для себе, щоб довести коханій людині, що їхнє кохання справжнє і має шанс вистояти.

Іноді перешкоди здаються нездоланними. Ці перешкоди можуть бути створені багатьма факторами: соціальною нерівністю, інтригами родичів і друзів, або навіть втручанням вищих сил. Але якщо двоє людей по-справжньому кохають одне одного, їх може зупинити лише одне - смерть. І навіть тоді вони готові зухвало розсміятися їй в обличчя.

Серіал 'Найкраще в мені' постер
6.70
Доусон Коул зустрічається зі своїм шкільним коханням, Амандою Колльєр, після багатьох років розлуки. Їхнє кохання відродилося, але минулі перешкоди та болючі спогади загрожують їхнім шансам на щастя.
Серіал 'Винні зірки' постер
7.70
Винні зірки
The Fault in Our Stars
2014 рік
Пронизлива романтична драма про двох хворих на рак підлітків, які вирушають у доленосну подорож любові, надії та самопізнання.
Серіал 'Щасливчик' постер
6.40
Щасливчик
The Lucky One
2012 рік
Романтична драма про морського піхотинця, який під час служби в Іраку знаходить фотографію і вірить, що вона приносить йому удачу. Повернувшись додому, він вирішує знайти жінку, зображену на фото.
Серіал 'Пам'ятай мене' постер
7.10
Тайлер Гоукінс (Роберт Паттінсон) - студент престижного нью-йоркського коледжу, молодий бунтар-одинак, який ніяк не може знайти спільну мову з навколишнім світом.
Серіал 'Заміж у високосний рік' постер
6.40
Анна планує освідчитися Джеремі у високосний день у Дубліні за ірландською традицією, але погана погода може все зіпсувати. З допомогою трактирника вона вирушає на заручини.
Серіал 'P. S. Я кохаю тебе' постер
7.00
Убита горем вдова отримує серію листів від свого покійного чоловіка, які спрямовують її на шлях зцілення та самопізнання.
Серіал 'Спокута' постер
7.80
Спокута
Atonement
2007 рік
Драма, знята за однойменним романом Ієна Мак'юена.
Серіал 'Будинок біля озера' постер
6.80
Історія кохання між Кейт і Алексом, які спілкуються за допомогою листів, хоча живуть у різні роки в одному будинку біля озера.
Серіал 'Розмальована вуаль' постер
7.40
Кітті Фейн вступає в шлюб без любові з Волтером. Коли її роман на стороні розкривається, вона супроводжує його до охопленого холерою села в Китаї. Через випробування вони знаходять спокуту.
Серіал 'Як у раю / Між небом і землею' постер
6.70
Надприродна романтична комедія про чоловіка, який закохується у примарну жінку, що оселилася в його квартирі.
Серіал 'Гордiсть та упередження' постер
7.80
Гордiсть та упередження
Pride & Prejudice / Pride and Prejudice
2005 рік
Мелодрама, знята за романом Джейн Остін.
Серіал 'Привид опери' постер
7.20
Привид опери
The Phantom of the Opera
2004 рік
Деформований музичний геній закохується в молоду оперну співачку. Він таємно навчає її, але за її прихильність змагається багатий віконт. Ревнощі та кохання призводять до трагічної розв'язки.
Серіал 'Щоденник пам'яті' постер
7.80
Американська мелодрама, знята Ніком Кассаветісом 2004 року за однойменним бестселером Ніколаса Спаркса, який було видано 1996 року і який став хітом продажів у перший же тиждень.
Серіал 'Поспішай кохати / Пам'ятна прогулянка / Пообіцяй, що не закохаєшся...' постер
7.30
Долі двох старшокласників Лендона і Джеймі переплітаються що призводить до трансформаційного кохання.
Серіал 'Солодкий листопад' постер
6.70
Нестандартна історія кохання між Нельсоном Моссом, успішним, але емоційно відстороненим рекламним менеджером, і Сарою Дівер, вільнодумною і співчутливою жінкою.
Серіал 'Знайомтеся, Джо Блек' постер
7.20
Легендарна містична драма за участю зірок першої величини: Бреда Пітта, Ентоні Гопкінса, Клер Форлані. Режисер фільму Мартін Брест працював над ідеєю створення цієї картини майже п'ятнадцять років.
Серіал 'Титанік' постер
7.90
Американська мелодрама, що побачила світ у далекому 1997 році
Серіал 'Поки ти спав' постер
6.80
Поки ти спав
While You Were Sleeping
1995 рік
Пригнічена невпевненістю в собі, Люсі щодня таємно спостерігає за чоловіком. Рятуючи його від нещасного випадку, вона вводить його родину в оману, думаючи, що вона його наречена.